Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-31-2021, 05:44 PM diyarpala.
olay şöyle uzun sonuna hızlı girdiğim doğrudur ancak şöyle bir şey var bir tane arkadaş orada spin atmış görüyorsunuz (mpr'de dakika cinsinden belirteceğim.) ona çarpmamak için fren yapmıyorum fren yaparsam ona çarpacağım açıkça belli hiç hız kaybetmeden devam ediyorum ve kamyon döndürür gibi aracını döndüren 0mSaL ters şeride geçiyor. Daha mpr'ye bakmadan bahsi geçen adminin ters şerit yaptığını algılayıp mpr alıyorum zaten olay bu ayrıca pasif adminlik yaptığını söyleyebilirim bu konudan olmasa bile admini un eler gibi elemeniz lazım.

kanıt / mpr: https://s6.dosya.tc/server5/wcde67/asd.mpr.html DAKİKA 1:20

MUTLU YILLAR!!!
#hızlıdizeller

Bu Konudaki Mesajlar
0mSaL // hatalı yaptırım + ters şerit - tarafından diyarpala - 12-31-2021, 05:42 PM
RE: 0mSaL // hatalı yaptırım + ters şerit - tarafından enesbey5858 - 01-01-2022, 09:48 AM
RE: 0mSaL // hatalı yaptırım + ters şerit - tarafından OmSaL - 01-01-2022, 11:17 PM
RE: 0mSaL // hatalı yaptırım + ters şerit - tarafından diyarpala - 01-02-2022, 09:14 AM
1 Ziyaretçi
Task