Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-28-2020, 09:06 PM yyamann.
kardeşim ben cezama razıyım problem yok hakkınızdır varsa var banlarsın olur cezamızı çekeriz sıkıntı yok onunla ilgili amacım tekrar belirtiyorum mpr izlersen kalktıgımız dakika sonrasını arkadaş ilk başta bana uslübünü bozup karaktersiz diye hitap ettigi için ben konuyu uzattım orda kardeş mpr aldım foruma gidiyorm dese zaten biliyorum ceza yiceğimi sıkıntı yok işin özetine gelelim

arkadaş gelip bana hiçbir hakkı olmadan karaktersiz herif kelimelerini kullanma hakkını sahipmi kesinlikle mümkün değil veya kardeşim mprdede bu konusma var diyorumki al mpr forum orada şikayet et dedim arkadaş hala konuyu uzatmaya mechul serverin huzurunu bozmakla ortamda tartışma çıkarmakla ilgili sizin kendi kurallarınız var gelelim diğer konuya bu arada

Serverde tartışma ortamı yaratmak ve hakaret: Uyarı 1 / Uyarı 2 + 5.000TL / (Uzarsa 5 gün ban)
Serverde tweak, jant, gibi program kullanmak: Uyarı 1 / Uyarı 2 + 10.000TL / (Devam ederse insiyatife göre max 3 gün ban)

ben cezama razıyım problem yok sadece biraz anlayış hak yerini bulması için uğraşıyorum uzun lafın kısası uzatmanında anlamı yok arkadaşta ceza yerse hak yerini bulcagını düşünüyorm size kalmış he ona ceza yok derseniz sana var ceza derseniz oda sizin kararınız yetkiliye saygımız sonsuz baştacısınız ///zaten osmanlı garagenin kendi sitesinde bu kurallar yazıyor benden iyi bilirsiniz yine hayırlısı hiç problem değil//// son eklemeyi yapim ben tweak açmış olsam dahi hiç uyarı almadan yedim cezamı onada eyvallah sıkıntı yok 2 uyarı diyor diye benden iyi bilirisniz gene sizler saygımız yetkili arkadaşlara sonsuz baştacısınız....

iyi çalışmalar
ßαтЦ...

Bu Konudaki Mesajlar
İTİRAZ - tarafından yyamann - 05-28-2020, 06:07 PM
RE: İTİRAZ - tarafından Fikret Şen - 05-28-2020, 06:39 PM
RE: İTİRAZ - tarafından yyamann - 05-28-2020, 09:03 PM
RE: İTİRAZ - tarafından Fikret Şen - 05-28-2020, 09:56 PM
1 Ziyaretçi
Task