Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-15-2021, 06:35 PM FLOR.
Öncelikle merhaba 66661 portunda gezintide yoğun olan bir yerde gazlıyordum bir admin arkadaş 2 şerit olan geliş - gidiş yönünde kontrollü bir şekilde sollama yapamayınca kaza yaptı ve bende o esnada kasis varken yavaşladım devam ediyordum savunmam bu ben hızlanma aşamasındayken admin kaza yaptı sonrasında benim yavaş gitmem / hızlı gitmem kimseye kaza sebebiyeti veremez kontrol sağlayıp mesafe korumak önemlidir bunu yapamıyorsa bir kişi zaten kaza vb çoğu olaya şahit olur ve admin bunu sebep tutarak beni uyardı hata benim düşüncem ile kendinde olmasına rağmen sözlü uyarı aldım sert şekilde gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum
Mpr : https://www.dosya.tc/server32/5zjm17/Jukes_admin.mpr.html
Olay sahnesi : 05:10'dan sonra benim kameram sonrada adminin kamerasından izlerseniz olayı anlarsınız
Adminin kullanıcı adı : jukes

Not : Orda önüne kırmış gibi oluyorum anlayışla karşılasaydı orda hatamı ben biliyordum özürümü dileyip çekilecektim o şekilde tepki verince gereğini duymadım genede kusura bakmasın orda bir dikkatsizliğim var
Gezinti - Drift - Cruise Oyuncusu  F L O R 

Bu Konudaki Mesajlar
Hata kendinde olmasına rağmen sert tepki vererek konuşma - tarafından FLOR - 01-15-2021, 05:28 PM
1 Ziyaretçi
Task