Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Şimdi şener senin yaşın 21 22 olabilir ama serverda sana abi çekenler varsa onlarda ya soyadından yönetici falan olduğunu zannediyordur ya arkanın sağlam olduğunu düşünüyordur ya da atarlı sözler yazınca abi olduğunu düşünenlerdir . Sen şimdi adminlik aldın diye "2- Bana yaşıtım olmadığın takdirde saygını bozmamak zorundasın ve abi diyeceksen abi demiyeceksen hiç konuşmuyacaksın !" gibi emri vaki sözler diyemezsin. birisi senden bi abilik görmediyse sana niye abi çeksin ki seni yaklaşık 1 yıldır tanıyorum görmedim sadece atarlanıyorsun millete bu 1 2.si sen 1 2 ay önce admin olmadan yalandan gelene gidene küfür ediyordun büyüklük taslıyordun sırf aynası kapalı olduğundan küfür yiyen birisi tanıyorum (senin tarafından). sen şimdi gelmişsin burda millete "Hepinizin orası burası oynuyor" diyecek yetkiyi kimden alıyorsun bende admin oldum ama kimseye böyle artislik veya abilik taslamadım. Hadi userdin nasıl iletişim kurulur bilmiyordun veya birisi sana söylemiyordu e şimdi sen adminsin OG tagın var. Ama gördüğümüze göre bir işe yaramamış tag. İnsan adminlik alınca bi çeki düzen verir kendine genelde veya yaptığı hataları yapmaz ama sen göre göre, bile bile yapıyorsun. " ona kalan birşey sende kabüllenmediğim sürece hitabeni düzeltmezsen işlem yersin banada yaşıtım olmuyan benim izin vermediğim kabüllenmediğim hiç kimse ismimle seslenemez zamanında ben sana çok konuştum sanırım o günler yalan senin kulağında duymaz imiş konuşmalarına bir dakine dikkat ederek oyununu oyna !" demişsin 9 da sen burda neye dayanarak işlem yapıyorsun kafanda ne güzel kurallar oluşturuyorsun öyle ama ben böyle kural koyanları en son gördüğümde userdi haberin olsun. Yani uzun lafın kısası adminsen düzgün yap adminliği kimseye atarlanma veya abilik taslamaya çalışma. (Sadece söylüyorum istediğin gibi algıla umrumda değil. Yaş büyük olunca olgun birisi olmuyorsun.)

Bu Konudaki Mesajlar
ADMİN ŞENER!! - tarafından n3m4ar - 11-14-2020, 11:07 AM
RE: ADMİN ŞENER!! - tarafından SenerBOZKURT - 11-14-2020, 11:31 AM
RE: ADMİN ŞENER!! - tarafından enesbey5858 - 11-14-2020, 11:51 AM
RE: ADMİN ŞENER!! - tarafından n3m4ar - 11-14-2020, 12:20 PM
RE: ADMİN ŞENER!! - tarafından SenerBOZKURT - 11-14-2020, 12:49 PM
RE: ADMİN ŞENER!! - tarafından S1F1R B1R ADANA - 11-14-2020, 09:26 PM
RE: ADMİN ŞENER!! - tarafından SenerBOZKURT - 11-15-2020, 08:30 AM
RE: ADMİN ŞENER!! - tarafından enesbey5858 - 11-15-2020, 08:46 AM
RE: ADMİN ŞENER!! - tarafından Orhan C. - 11-22-2020, 05:48 PM
1 Ziyaretçi
Task