Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-18-2020, 10:10 AM | C O F F E |.
anlatamadım ben sanırım siz diyorsunuz ya küfürü chate yazmaya devam ediyorsunuz bunu yapmayıp oyuncuyu raporlayın diyorsunuz admin beni kickledi o da küfür etti onu ne kickledi ne banladı karşı taraf ilk küfür eden o ben ailevi küfür de etmedim admin zaten direk beni kickledi hiç olayı anlamadan karşıdaki admine coffe aq dedi yazdı admin hiç karşı tarafı bile tiklemeden kickledi geri geldim beni niye kickliyorsun adam babama ve bana sövüyor diyorum dedim bu seferde ailevi küfür x2 yedim ben orada ailevi küfür de etmedim adamın ailevi küfürden ban yemesi lazım ben banı yiyorum sizce bu saçma değilmi "aq" dedi diye ban mı yenir ilkte uyardı zaten ben aq dediğimde kickledi yani sonra geri geldim küfür etmedim ben adamın yazdığı kelimeyi admine söylüyorum böyle dedi diye adam yazdı bu kelimeyi ben sana söylüyorum yoksa adminin umurunda değil kusura bakmayın da admin tek taraflı düşünüyor eminimki ben orada aq kelimesini bile söylememiş olsam yine ban yerdim bana küfür etti diyip banlatırdı yine beni bundan eminim, birde 2 tarafta suçlu diyorsunuz ama tek taraf ban yiyor o nasıl oluyor acaba şimdi diyeceksiniz siz uzatmaşsınız da kusura bakmayın da haksız kick,ban tarzı bir şey olunca eminim sizde söylersiniz hakkınızı savunursunuz 2 tarafta hatalı ise o da ban alması lazımdı ama görüyorum ki böyle birşey olmamış. ben o an raporlamak tarzı bi düşüncem olmadı ben sakince kapatmaya çalıştığım halde babama ve bana 3-4 kere aynı kelimede bulundu ama hiç bir şey de yapılmadı ben sadece 1 kere aq kelimesini söyledim diye ban yiyorum birde ailevi küfürden ailevi küfür eden o ben değilim konuyu uzatıyorum diye ban mı yenir Allah Aşkına öyle bi saçmalık olamaz konuyu kapatmaya çalışıyorum ben admine diyorum ki böyle böyle diyor babama sövüyor admin diyorum resmen chatı kirletiyorum muamelesi yiyorum öyle ise bende daha sesimi çıkartmam gelen geçen çarpsın şikayet etsinler yine ban yiyelim ne hoş gerçekten.
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-17-2020, 10:06 AM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından SİVASLI - 09-17-2020, 11:36 AM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-17-2020, 12:54 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından SİVASLI - 09-17-2020, 01:54 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-17-2020, 03:29 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından SİVASLI - 09-17-2020, 04:48 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-17-2020, 06:02 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından SİVASLI - 09-17-2020, 06:35 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-18-2020, 10:03 AM
2 Ziyaretçi