Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-17-2020, 06:10 PM | C O F F E |.
adamın bana ve babama küfür etmesinde sıkıntı yok "aq" dedim diye 2 gün ban yiyeceğim ve şu da var küfür konusunda uyarıldım admin tarafından evet, ailevi küfür diyerek kickledi ben geri girdim ve dediğim kelime de de diyorum ki adam babama bana sövüyor ben "aq" kelimesini söyleyince kickleniyorum dedim ben daha küfür felan da etmedim yine yazdım o kelimeleri ama karşı tarafa değil admine söylüyorum böyle dedi diye ailevi küfür x2 yememdeki alakayı anlamadım ben küfür etmedim daha da adam babama bana sövüyor cidden çok saygısızca ve adalet bulunmadan devam ediyorsunuz birde uzatma derken ben kick yedikten sonra geri geldiğimde chattan gördüm GEBZELİ Cuneyte söylüyordu;
sadece kick mi ban olması gerekmiyormu tarzında kışkırtıyordu admini resmen ban at ban at gibisinden sağolun ki banı da attı bana karşı taraf babama ve bana sövüp saygısızca oyununa devam edebilir, birde ailevi küfür diyerek attı banı ailevi küfür de ben mi bilmiyorum oyun içinde uzatma da şu şekilde ben tamam düzgün konuş yeter dedim karşı şahıs hala bana ve babama küfür edip velet tarzında söylemler bulundu zaten mpr alabilsem alacaktım son saniyeye kadar devam etti tartışma atıldıktan sonra da mpr alınmıyormuş bilmiyordum zaten atıldıktan sonra mpr alınmadığını sizin attığınız screenshotta da gözüküyor emir demiş gebzeliye sen de küfür etmişsin diye o da gördü küfür ettiğini mpr kaydedebilsem kaydedecektim bu kadar şey anlatıyorum yine de banım kalıyor ve üstüne üstlük karşı taraf babama ve bana küfür edip ban yemiyor ne hoş gerçekten. o zaman admin yokken ana bacı girelim admin geldiğinde karşı tarafı suçlayalım birde a**** koyim dedi admin felan diyelim ne hoş gerçekten. bu şekil devam ettiği sürece soğuyorum artık tek taraflı düşünmezseniz sevinirim. iyi akşamlar.
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-17-2020, 10:06 AM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından SİVASLI - 09-17-2020, 11:36 AM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-17-2020, 12:54 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından SİVASLI - 09-17-2020, 01:54 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-17-2020, 03:29 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından SİVASLI - 09-17-2020, 04:48 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-17-2020, 06:02 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından SİVASLI - 09-17-2020, 06:35 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-18-2020, 10:03 AM
1 Ziyaretçi