Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-17-2020, 10:23 AM | C O F F E |.
Adminimiz CUNEYT [OG] gelmeden önce "GEBZELİ" adlı kişi ile şeritsiz yolda kafa kafaya çarpıştık normal bir kaza aslında ben durup pardon diyene kadar bana yazdığı kelime şu "lan mal oğlu mal adam akıllı sürsene mal" bende pardon yazısını sildim düzgün konuş dedim bu kelimeyi 3-4 defa söyledi bende 4-5 kere düzgün konuş dedim EMİR diye biri daha vardı oda gördü GEBZELİ ye sende hatalısın düzgün konuş dedi, benden çıkan kelime sadece "aq" kelimesi admin geldi 2-3 dakika sonra GEBZELİ admin geldiğinde sen bana a***** koyim dedin o küfür değilmi dedi ve admin geldi karı gibi cırlama tarzı söylemlerde bulundu ben admin olduğu halde düzgün konuş dememe rağmen ilk başta kickledi geri girdim GEBZELİ Admin CUNEYT [OG] dediği kelime  "sadece kick mi"
dedi ben geri girdiğimde Admin adam bana ve babama hakaret ediyor küfür ediyor mal oğlu mal diyor dedim birşey yapmıyorsun benim kullandığım kelime "aq" kelimesi diye kick mi yiyorum dedikten 10-15 saniye sonra ailevi küfürx2 diyip 2 gün ban yedim açıklamasına ailevi küfür yazması da bi tuhaf "aq" kelimesi ailevi küfür olarak mı geçiyor da ben mi bilmiyorum. ilk başta bana ve babama küfür eden GEBZELİ benim dediğim kelime tek "aq" kelimesi diye 2 gün ban yiyorum artık bu tür haksız banlara bi çağre bulunsun 2 gün boşu boşuna ban yedim. Ban yedikten sonra mpr alınmıyormuş alınamadığını bilseydim önceden alırdım, normalde ban atacağı zaman adminler 2 gün banlısın diyip 10-15 saniye sonra ban atıyor gördüğüm kadarı ile öyle olsaydı yine mpr alma şansım vardı nereden bileyim ban atacağını mpr bile alamadan ban atacağını söylemeden direk attı, zaten son dakikaya kadar laf attı. elimde tek kanıt sadece attığı ban ve üstteki konuşmalar zaten anlarsınız ne tür konuşma geçtiğini.
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-17-2020, 10:06 AM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından SİVASLI - 09-17-2020, 11:36 AM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-17-2020, 12:54 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından SİVASLI - 09-17-2020, 01:54 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-17-2020, 03:29 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından SİVASLI - 09-17-2020, 04:48 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-17-2020, 06:02 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından SİVASLI - 09-17-2020, 06:35 PM
RE: HAKSIZ BAN - tarafından | C O F F E | - 09-18-2020, 10:03 AM
1 Ziyaretçi