Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Öncelikle Merhaba ,

PUNİSHER (Richowski) adlı şahısa ovalde 198km/h hız ile ihlal yaptığı için tarafına kovalama başlattım . 
Kovalama esnasında ovalden çıkmadık . Ovalde son gaz devam ettik kovalama seviyem 1-2-3-4 oldu ve seviye 5 yapmanın zamanı geldiği için 5 e çıkarttım , ovalde OG tünelin altındaki virajda kendisinin ani şerit değiştirmesi sonucunda arkadan gelen , başka bir polis arkadaşımla kovalamada olan EfeMorx (akarsumehmetefe),  PUNISHERe bilinçli  olmaksızın arkadan vuruyor . Oluşan kaza sonucu punısherin  aracı kendi etrafında dönerek durdu. Fakat kendisi pite girmemekte direndi, bende oyuncuyu bırakıp pite gitmek zorunda kaldım  .

MPR LİNKİ : https://s7.dosya.tc/server24/85y442/Richowski_pit_atmama.mpr.html

DAKİKALAR : 9:45,54 kovalama başlama esnası 
                 : 9:53 de ise şahıs , ben seni geçmedim . Beni kovalayamazsın diye bir kural çıkardı , fakat öyle bir kuralı ilk defa ondan öğrendim  Big Grin
                 : 10:00 da ise farkedip yavaşlamak var diyor , yavaşlayabilirsin fakat dibime kadar 200 le gelip fren yapmanın da bir manası yok  Huh , kendisi kovalamayı sona erdirmemi bırakmamı istiyor fakat ben haklı olduğumdan dolayı  kovalamayı bitirmedim . İhlali sonrası  şahıs ile kovalamacaya devam ettim .

:15:09 da ise kovaladığım PUNİSHER (Richowski) ovaldeki hızlı şerit değiştirmesinden dolayı diğer polis arkadaşımın  kovalamacasındaki EfeMorx ( akarsumehmetefe) , bilinçsiz olmaksızın PUNİSHERE çarpıyor , kovaladığım şahıs ovalde kaza yapıp durmasına  rağmen , ben chatte pit at kelimesini kullandım  fakat kendisi   pit atmadı  , ben ise oyuncuyu bırakıp pite girmek zorunda kaldım .

S2LER : Benim  [POLIS] alican [OG] 
          : Kaçan şahıs :   PUNISHER (Richowski) 

Konunun incelenip seviye 5 fiyatının yukarıda belirtilen suçlu olan  oyuncunun [b] hesabından kesilip ,  benim hesabıma aktarılmasını talep ediyorum .[/b]

Kolay gelsin .
DİSCORD: AliCan#0798

Bu Konudaki Mesajlar
Richowski kovalamada , ovalde kaza yaptı pit atmadı - tarafından ALiCan - 10-09-2022, 10:36 AM
1 Ziyaretçi