Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-24-2022, 11:44 AM EmirAkkaya60.
Cruise portunda saat 13:00 esnasında dolaşırken hesabımda 5,500TL  den sadece 400 TL bulunduğunu farkettim. (HİÇBİR HARCAMA DURUMUNDA BULUNMADIM )  . Ve durumun sebebini öğrenmek için aktif olan admine [OG] FURKAN (darkking890) , modlogumda 1 saat içinde para cezası yazılmış mı  diye sormak istedim . Admin araç sürüyordu chat kontrolu sağlaması gerek , yardımcı olmadı , [OG]ahmetrcm (01ahmet80)  de spectetordeydi , ona da loguma bakmasını söyledim fakat yeniden yanıt gelmedi . [b][b]Sanırsam nickini AFK ile değiştirmesi gerek , g[/b]aliba uyuyor . [/b]

[b][b]MPR KAYDI: https://s7.dosya.tc/server23/3y6bp9/darkking890_yard_Tim_etmemek.mpr.html[/b][/b]
MPR OLAY ESNASI DAKİKALAR : 1:35:34.18 SANİYEDE [OG]AHMETRCM Yİ ETİKETLİYORUM , YANIT YOK .
 1:35:52.03 [OG] FURKAN I ETİKETLEDİM, BİRŞEY RİCA EDEBİLİRMİYİM DİYE SORDUM MAALESEF DURUM AYNI , DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK . [OG] FURKAN  1.35.38 .02 DAKİKASINDA PİT TERSTEN GELEN OYUNCUYLA KAFA KAFAYA ÇARPIŞTIĞI HALDE (ENES KETTE) LİSANS ADLI KİŞİYE DE  İŞLEM UYGULAMIYOR . TEKRARDAN SORU SORMAK İÇİN  1.36.14 .49 DA YENİDEN FURKANI ETİKETLİYORUM , YANIT YOKK ! 1.37.27.53 DE CEVAPLAMAYACAKSAN FORUMA ATIYORUM DEDİM , CEVAP VERMEDİ . 2 DAKİKA SONRA MPRYİ KAYDETTİM , CHATTE BELİRTTİM . GÜLE GÜLE DİYEREK YANIT VERDİ . 

KENDİ LİSANS ADIM : EmirAkkaya60 

GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM .

Bu Konudaki Mesajlar
[OG] FURKAN VE [OG] AHMETRCM adlı şahıslar usere yardımcı olmuyorlar. - tarafından EmirAkkaya60 - 07-24-2022, 11:30 AM
1 Ziyaretçi