Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Polislerinizden [POLIS] Sisli Görev Tagı varken bir başka oyuncu aynılarını yapsa yüksek miktarda cezai işlem uygulayacağı şekilde hareketler yapmaktadır. Gereken Uzaklaştırma veya cezai işlem lütfen yapılsın. Polis arkadaş iyi örnek olacağı yere kötü örnek olmakta gereken cezayı almasını temenni ediyorum.

Yaptığı Kural İhlalleri İse Şöyle;
- Drift, Pitte Yüksek Sürat, Pitte Artislik Hareketler, ( [b]Pitte Artislik Hareketler Yazılı Kural Olarak Yasak Olmasına Rağmen Bir de Görev Tagında Bu Tür Hareketleri Yapmakta) Trafiği Tehlikeye Atacak Şekilde Hareketler Dönüşler Ve Sürüş, Kontrolsüz sürüş, Ters yönde Seyiretmek, Uygunsuz Yönden Dönüş Yapmak.

Başlangıç Ve Bitiş Süreleri: 11.36 - 12.57

https://www.dosya.tc/server33/kt8car/Polis_Tag_Tin_da_Yanliyor.rar.html
[/b]
#BOSS
Kayıtlı Üye
yol boş olduğu için ilerde ayarımı deniyordum frenliyordum drift denilirse zaten bunu sen gördün ve kick attın ( 3 kere kick) madem kick atıp uyarmışsın daha ne diye foruma geldin dostum
[Resim: https://i.hizliresim.com/i5a2bzi.jpg
Elantra'cı SiSley
Kayıtlı Üye
(02-21-2021, 08:51 PM)sisley demiş ki: yol boş olduğu için ilerde ayarımı deniyordum frenliyordum drift denilirse zaten bunu sen gördün ve kick attın ( 3 kere kick) madem kick atıp uyarmışsın daha ne diye foruma geldin dostum
Atılma sebebin tartışma ortamı yaratmak ve kışkırtmaktan'dı cezai işlem uygulandı ve Prosedür gereği kick işlemi yapıldı. Ayar deniyorsun madem polis tagını almadan dene ardından tag al yol boş veya dolu başka birisi yapsa cezasını keser paranı alırdın. Umarım yazdığım kural ihlallerinin hepsinin parası senden alınır. Bir başkasını görsen hemen anında cezasını keserdin yol boştu bile dese adam beni ilgilendirmezdi derdin cezanı yazardın. Gereken yönetim tarafından umarım yapılır. Dostum gibi cümleleri bana kullanmazsan'da sevinirim
#BOSS
Yönetici
kanıtınız incelenmiş olup gerekli görevliye cezai işlem yapılmıştır.

iyi oyunlar.
iyi forumlar...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
1 Ziyaretçi
Task